Konkurs fotograficzny „Szczecin - moje miasto w rodzinnym obiektywie"

Podobny obraz

Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców
„Szczecin -moje miasto w rodzinnym obiektywie"
 Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami

do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.

„Szczecin -moje miasto w rodzinnym obiektywie"

Podobny obraz

Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku spacerów dokąd chętnie wybiera się z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas których będzie można poprzyglądać się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno swojego miasta Szczecina. Otwieramy szeroko oczy, wychodzimy z domów zabieramy ze sobą kochanych Rodziców i poszukujemy interesujących miejsc, krajobrazów, ciekawych budowli, które można sfotografować w naszym mieście.

Miejsca które odwiedzamy i fotografujemy:

1. Wały Chrobrego
  2. Baszta Siedmiu Płaszczy
  3.  Brama Portowa
  4. Katedra Św. Jakuba
  5. Stocznia Szczecińska
  6. Pleciuga –Teatr Lalek
  7. Teatr Letni w Parku Kasprowicza
  8. Zamek Książąt Pomorskich
  9. Jasne Błonia –Pomnik Trzech Orłów
  10. Filharmonia
  11. Aleja Fontann
  12. Bulwar nad Odrą- nadbrzeże statki, żaglowce

Wybrane zdjęcia  staną się podstawą dużej drewnianej gry pamięciowej. Dzięki niej  znane szczecinianom miejsca staną się też bliskie i znane naszym dzieciom.

Cele konkursu:

1. Wdrażanie rodziców do ścisłej współpracy z przedszkolem.
  2. Umożliwienie dzieciom i ich rodzicom udziału w konkursach organizowanych przez przedszkole.
  3.  Zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania wolnego czasu.
  4. Wychowanie patriotyczne naszych dzieci
  5. Rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszego miasta
  6.  Poszerzanie wiedzy dzieci na temat miasta i jego okolic (krajobrazu, zabytków);
  7. Rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców;
  8. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i rodziców z Przedszkola Publicznego Nr 49 „ Zaczarowany Ołówek” w Szczecinie

3.  Koordynatorzy konkursu:

Nauczycielki:  Anna Starkowska, Irena Radecka , Magdalena Siewier

4.    Skład Komisji konkursowej: nauczycielki Anna Starkowska, Irena Radecka, oraz rodzice:  Angelika i Piotr Linowscy,  Agnieszka  Kopysiewicz i Ewa Żbikowska.

5. Termin składania prac do 15.05.2017 r.

6. Warunki uczestnictwa w konkursie:

-Zdjęcia w formacie 15/20 przynosimy do przedszkola do pań na grupę z której jest autor zdjęć.

oraz

-Zdjęcia  jednego lub wielu  miejsc z listy w formacie pdf  wysłane na adres   pp49zaczarowanyolowek@gmail.com

-Zgłaszając prace uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej i poza placówką.

7. O wynikach konkursu poinformowani zostaną uczestniczy  15.06.2017. na stronie internetowej Przedszkola

7. Na zwycięzców czekają piękne dyplomy, każdy uczestnik zostanie zauważony.

8. Prace konkursowe będziemy podziwiać  na stronie internetowej przedszkola

Zachęcamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do podziwiania Galerii Konkursowej: