Wrzesień 2019

Witamy Dzieci i Rodziców po wakacjach w Przedszkolu Uśmiech

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020 !!!

Zapraszamy Rodziców na zebrania informacyjno - organizacyjne

04.09.2019 (środa) godzina 15.30  grupy Dzwoneczki i Stokrotki.

05.09.2019 (czwartek) godzina 15.30 grupy Chabry, Konwalie i Maki

po zebraniu ogólnym z dyrektorem przedszkola zapraszamy na zebrania do poszczególnych grup.

Rodzice Konwalii i Maków! (a także innych przedszkolaków)

W Galerii handlowej KASKADA  w dniach 05-22.09.2019 otwarta jest interaktywna wystawa dla dużych i małych pt.: " Zmysły w akcji- zobacz, dotknij, poczuj". Zapraszamy państwa serdecznie ze swoimi pociechami na to wydarzenie. Bedziecie mogli poprzez zabawę doświadczać jak pracują nasze zmysły i w ciekawy sposób spędzić czas ze swoimi pociechami.

Dla Konwalii i Maków Pani Anetka przygotowała propozycje wspólnego zwiedzania wystawy w SOBOTĘ 14.09.2019 o godzinie 9.00 zbiórka w KASKADZIE koło sklepówRESERVET i HEBE (na dole). czas zwiedzania przynajmniej 1 godzina. Dziecko zwiedza z rodzicem Jest to wspólny czas zabawy dzieci rodziców i pani :).

Serdecznie Zapraszamy

Na wystawę tak zaprasza sama Kaskada:

Co czuje skóra? Jak widzą oczy? Ludzki umysł skrywa przed nami tysiące zagadek. Wystawa interaktywna „Zmysły w akcji” z ponad 30 stanowiskami doświadczalnymi to niepowtarzalna szansa, aby samemu przekonać się o potędze ludzkiego umysłu. Udaj się w fascynującą podróż do świata ludzkich zmysłów. Poczuj, dotknij, zobacz i odkryj ich fenomen! Wystawa to świetna okazja do zabawy, ale również spora dawka wiedzy z pogranicza fizyki, optyki, chemii i biologii.

20.09.2019 (piątek) Wyjazd Maków do Przedszkola Krasnala Hałabały (PP35) w Zdrojach na plenerową imprezę DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

27.09.2019 (piątek) - impreza przedszkolna DZIEŃ JABŁKA. Prosimy, by kazde dziecko w tym dniu przyniosło 2  jabłuszka.

"Jabłuszko rumiane, słońcem malowene podaruje"

28.09.2019 (sobota) - występy Maków na festynie "Podjuszańskie Harce", oraz zabawy i gry dla chętnych dzieci i rodziców. Serdecznie zapraszamy :)

Obraz może zawierać: tekst

30.09.2019 (poniedziałek) -Wtym dniu szczególnym września trzydziestego witamy serdecznie chłopaka każdego.

Znalezione obrazy dla zapytania chłopiec rysunek