Dzwoneczki czytają książeczki 2019

Dzwoneczki czytają książeczki

Dziękujemy Rodzicom za wspaniały, wspólny czas czytania znanych dzieciom bajek i wierszy. Dziękujemy za zaangażowanie we wszczepianie w najmłodszych radości z obcowania z książką i miłości do czytania literatury.

1. Dziękujemy Mamie Igora za Morskie Opowieści.

2. Dziękujemy Mamie Sary za wiersze Poetów Polskich dla Dzieci.

3. Dziękujemy Mamie Natalki za niezwykłe historie Motylka, Kurczaczka i Misia Przytulisia.

4, Dziękujemy Mamie Zosi za przygody Zajączka z ulubionej  książeczki Zosi pt.: "Kołysanka Maluszka".

5. Dziękujemy Mamie i Tacie Antka za piękne Bajki Przedszkolaka.

6. Dziękujemy Mamie Julci T. za opowieść Zajączka " Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" Sam'a Mc Bratney

7. Dziękujemy Mamie Julci S. za opowiadanie"Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo"

8. Dziękujemy Mamie Natalki za kolejne wspaniałe opowiadania Misia Przytulisia i o Wiewiórce, króra zawsze chciała być pierwsza i w dodatkowo była z niej straszna "Samosia" i o ...  Błwanku i prezentach.  :)

9. Dziękujemy Mamie Melani W. za piękne opowiadania o Miłości, W moim sercu i wspaniałe przygody Kici Koci