Szyjemy Misie dla Dzieci - listopad 2014

Akcje charytatywne

W dzisiejszych czasach dzieci często spotykają się z krzywdą ludzką, niedostatkiem, chorobami czy kalectwem. Widzą wiele cierpienia wśród ludzi. Obserwują i gromadzą własne doświadczenia w trakcie kontaktów społecznych. Rodzice i nauczyciele starają się przekazać im informacje o tym co jest dobre, a co złe, uwrażliwiając na krzywdę drugiego człowieka i ucząc empatii.

Dzieci w wieku przedszkolnym instynktownie chcą działać, pomagać, być aktywne, zmieniać zły los tu i teraz.

Taka gotowość niesienia innym pomocy to bardzo cenna wartość człowieka. Pielęgnujemy to w naszych dzieciach. Doskonale wiedzą o tym wszyscy ci, którzy nie przechodzą obojętnie wobec różnych akcji charytatywnych organizowanych przez Przedszkole Zaczarowany Ołówek

SZYJEMY MISIE DLA DZIECI

Drodzy Rodzice i Dzieci

ogłaszamy

Na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną Przytulankę, Maskotkę Misia.

Misio musi mieć imię,gdyż bezimienne Misie są smutne.

Przykładowy wzór wykroju Przytulanki Misia można dostać u Pań w salach lub znaleźć w Internecie wpisując w Google : wykrój misia/grafika. Misie mogą być gładkie, w kwiatki, paski, kratkę, łatkę- byle były wesołe !

Na   Wasze Misie czekamy do

poniedziałku 24.11.2014.

Życzymy wspaniałego wspólnego czasu

(mamy, taty… i dziecka) tworzenia!

Uwaga! Uwaga!

Misie wykonane przez dzieci (i rodziców, dziadków, opiekunów..) wezmą udziałw Akcji

"Szyjemy Misie dla Dzieci" ze Szpitala Św. Mikołaja W Szczecinie na Unii Lubelskiej

Przynoście uszyte Misie (do 24.11.2014) – są potrzebne dzieciom w szpitalu!!!

Wasze z serca tworzone maskotki, będą miały do spełnienia ważną życiową misję !