Misie i Dzieci w Szpitalu Św. Mikołaj 2016

Jak to z Misiami w Szpitalu było...

Dziś Święto Pluszowego Misia.  Nasze uszyte Misie i inne Przytulaki pojechały z Dziećmi, Panią Dyrektor i Panią Magdą  poznać nowych przyjaciół- pacjentów Szpitala Św. Mikołaj w Szczecinie. Do szpitala dojechały z panią Agnieszką dzieci ze Szkoły Podstawowej nr10.

Maskotki Sprawiły dzieciom wiele radości. A także opiekunowie, lekarze, pielęgniarki byli pod ogromnym wrażeniem naszych nietuzinkowych Misiów i  Przytulisiów.

Miśkom na izbie przyjęć pani pielęgniarka zmierzyła temperaturę. A w gabinecie lekarskim pani doktor zbadała nasze Przytulanki. Wszystkie były zdrowe! Tylko zmarznięty kotek w motyle –przecież to  zimny listopad, nie czas na motyle-   dostał   syropek witaminowy i zaraz mu było lepiej.

Zdrowe Misie,  dzieci wraz z nauczycielami  i  wspaniałymi klaunami Andzią Kuleczką, Cukierkiem i Melodyjką udały się do chorych dzieci   na oddział i tam misie powędrowały do pacjentów by ci poweseleli i szybciej wyzdrowieli.  Uśmiech   Sami zobaczcie Uśmiech

25.11.2016