Przedszkole od 1 września 2020

Szanowni Państwo!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Jest i będzie to rok szczególny. Większość rodziców i dzieci będzie musiała przystosować się do niecodziennych wymagań, które w zawiązku z panującą pandemią, będą obowiązywały w przedszkolach i szkołach w całym kraju. Również w naszym przedszkolu będą one przestrzegane. Wprowadzone procedury, sposoby funkcjonowania i zasady, które będą podstawą bezpiecznego pobytu Państwa dzieci w przedszkolu nie wystarczą bez Państwa pomocy, wsparcia i zrozumienia. Wszystkim uczestnikom przedszkolnego życia powinno zależeć na tym, aby jak najbezpieczniej przejść przez okres pandemii, abyśmy jak najdłużej mogli cieszyć się obecnością naszych wychowanków, a dzieci mogły cieszyć się z kontaktu ze swoimi paniami, które są dla nich niezwykle ważne i cenne.

Dyrekcja i Pracownicy PP 49

W związku z pandemią COVID 19  dla dobra Państwa dzieci prosimy o przestrzeganie oraz zapoznanie się z procedurami i  zasadami obowiązującymi od 01.09.2020

1. Sugerujemy aby Rodzice przyprowadzali  i odbierali  dzieci w godzinach pracy oddziału.

Gr. I. DZWONECZKI             -7.30- 15.30

Gr.II  STOKROTKI                  - 6.00-16.00

Gr.III  CHABRY                       - 7.00-17.00

GR. IV MAKI                           - 7.30-15.30

Gr.V    KONWALIE                 - 6.30-16.30

Jednocześnie zaleca się aby jak najpóźniej przyprowadzać i wcześniej odbierać

Przyprowadzanie dzieci do godz. 8.30

Odbieranie dzieci od 14.00

2.  Rodzice poszczególnych grup wchodzą i wychodzą wyłącznie wyznaczonymi wyjściami  dla swojej grupy

Gr. I. DZWONECZKI      – wejście główne i  wyjście główne

Gr.II  STOKROTKI          -  wejście główne i  wyjście główne

GR. III  CHABRY             - wejście główne  i wyjście ewakuacyjne  przy grupie MAKI

Gr.  IV  MAKI                   -  wejście główne i   wyjście ewakuacyjne  przy grupie MAKI

Gr. KONWALIE               -   wejście główne  i wejście ewakuacyjne  przy grupie MAKI

3.  Kontakty rodziców z dyrektorem wyłącznie mailowo lub telefonicznie . Dopuszcza się rozmowy na terenie przedszkola po wcześniejszym umówieniu .

WAŻNE !!!

Prosimy o zapoznanie się z:   Aneksem nr 1 Procedura Bezpieczeństwa w Przedszkolu Publicznym  Nr 49 w Szczecinie dotyczącej realizacji zadań przedszkola w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.  (przedszkolu rodzice bedą podpisywali oświadczenie że zapoznali się z tym dokumentem)

W pierwszym dniu pobyty rodzic przynosi  w koszulce podpisany załącznik z plików do pobrania:      Oświadczenie Covid 19,

Oraz składa oświadczenie o nieprzebywaniu rodziców dziecka oraz osób wspózamieszkujących na kwarantannie (w przedszkolu bedą dostępne druczki).

Po przebytej chorobie dziecka prosimy o przyniesienie podpisanego Oświadczenia po chorobie (do wydrukowania w załączniku)