Grudzień 2016

Grudniowe Kalendarium

01.12 2016 (czwartek) - rozstrzygnięcie konkursu "Ksiażeczka Na jesienne wieczory"

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie książeczek

01.12.2016 (czwartek)- Udział naszych niezwykłych wokalistek z Konwalii i Maków w eliminacjach do konkursu XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

Znalezione obrazy dla zapytania śpiewające Anioły

06.12 2016 (wtorek) - "Mikołajki jak z bajki" obchodzimy w dwojaki sposób:

Dzieci Młodsze- Dzwoneczki i Stokrotki bedą oczekiwały przybycia Mkołaja w przedszkolu. Na pewno przygotują Mikołajowi wspaniałe przyjęcie.  No i okaże się ,kto w tym roku był naprawdę grzeczny  Mrugnięcie... Będą Prezenty  Uśmiech !!!

Znalezione obrazy dla zapytania prezent

Dzieci Starsze- Chabry, Konwalie i Maki jadą do Teatru Lalek "Pleciuga" na spektakl  "Świąteczna sałatka".

Wszelkie dodatkowe informacje u pań w grupach.

Znalezione obrazy dla zapytania Pleciuga świąteczna Sałatka

08.12.2016 (czwartek) godzina  16.00 - Spotkanie z Logopedą

Odwiedzi nasze przedszkole specjalista logopeda ,pani mgr Agata Filoda  z Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2  w Szczecinie ul. Jaśminowa  i  poprowadzi prelekcję na temat :

" Czy moje dziecko ma wadę wymowy? Kiedy spać spokojnie, a kiedy zacząć się martwić?"

Wszystkich zanteresowanych serdecznie zapraszamy do sali Maków.

Znalezione obrazy dla zapytania logopede

21.12.2016 (środa) Kiermasz Bożonarodzeniowy- bedzie można nabyć jedyne w swoim rodzaju ozdoby świateczne wykonane przez państwa pociechę z nauczycielem na grupie.   Zapraszamy.

Znalezione obrazy dla zapytania kiermasz świateczny

21.12.2016 (środa)  15.30   zapraszamy rodziców najstarszej grupy przedszkolnej na "Jasełka u Maków"

Znalezione obrazy dla zapytania jasełka