Pażdziernik 2017

Październikowe Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka

04.10.2017 (środa) o  godzinie 15.30odbędzie się uroczyste Pasowanie na Starszaka u dzieci z grupy Maki

18.10.2017 (Środa)o godzinie 15.00 odbędzie się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grup Dzwoneczki i nowych dzieci ze Stokrotek.

07.10.2017 (sobota) zapraszamy na drugą edycję  imprezy biegowej BUKOŁAZ.

Scenariusz wydarzenia zakłada organizację kilku biegów o charakterystyce górskiej i przełajowej w unikalnym kompleksie leśnym PUSZCZY BUKOWEJ.

Szczegóły na stronie http://www.bukolaz.pl

BUKOŁAZ KIDS  to seria krótkich biegów dla najmłodszych utrzymanych w niesłychanie malowniczej scenerii PUSZCZY BUKOWEJ. Wszystkie biegi z pomiarem elektronicznym...

BUKOLANDIA to kraina stworzona z myślą o dzieciach, tak aby mogły twórczo spędzić czas: same (starsze dzieci) lub z rodzicami (młodsze) w czasie trwania imprezy biegowej BUKOŁAZ.

JESIENNY BAL U PANI DYNI

Znalezione obrazy dla zapytania dynia rysunek

23.10.2017, poniedziałek   o   9:00 30 zapraszamy na Jesienny Bal u  Pani Dyni

W programie: konkurencje sprawnościowe.  intelektualne i ruchowe oraz dużo dobrej jesiennej muzyki. Miło nam będzie jak każdy w pomarańczowym stroju przybędzie. Dozwolone dyniowe opaski, czapki,  kapelusze oraz różdżki.

do zobaczenia

Pani Dynia

Teatr Zaczarowanego Ołówka

Znalezione obrazy dla zapytania teatr dla dzieci