Kwiecień 2018

Wramach akcji " Codziennie Polskę tworzymy" pod patronatem Kuratora Oświaty  zapraszamy dzieci na cykl spotkań z przedstawicielami ciekawych zawodów. Gościć bedziemy:

1.  architekta wnętrz- rodzic z grupy Stokrotki
  2. policjanta - rodzic z grupy Dzwoneczków
  3. informatyka -rodzic z zgrupy Chabrów
  4. biologa - rodzic z grupy Maków
  5. florystkę - rodzic z grupy Konwalii

Pierwsze spotkanie już 04.04.2018 (środa) o godzinie 9.30 na grupie Stokrotek z projektantem wnętrz.

Zapraszamy.

Kolejne spotkanie odbedzie się 10.04.2018 (wtorek) o godzinie 9.00 w grupie Dzwoneczków i Stokrotek. Dla Chabrów, Konwalii i  Maków o godzinie 10.00.

Bedzie to spotkanie z policjantem ruchu drogowego.  Odwiedzi nas młodszy aspirant pani Karolina Rykaczewska.

Dzieci dowiedzą się jakie czynności wykonuje policjant, utrwalą bezpieczny sposób przechodzenia przez jezdnię z wykorzystaniem maty ulicy i sygnalizatora.

"Wiosna rano z łóżka wstała

-halo, kwiatki - zawołała

-czemu jeszcze w ziemi tkwicie?

- może wreszcie się zbudzicie?"

My również pragniemy zbudzić nasz przedszkolny ogródek

i zachęcamy wszystkie dzieci do PRZYNOSZENIA KWIATKÓW

Do 13.04.2018 (piątek) potrwa acja ukwiecania naszego ogródka przedszkolnego.

"Pobudka, pobudka czas wracać do ogródka".

Zapraszamy do udziału w kolejnej wiosennej edycji BUKOŁAZ 2018

wszelkie informacje  na stronie www.bukolaz.pl

kilka słów zachęty:

"Właśnie wystartowaliśmy z zapisami do wiosennej edycji BUKOŁAZA 2018. Tym razem formuła biathlonu łącząca techniczną precyzję z wytrzymałością biegową. Stąd właśnie pierwsza idea BUKOŁAZA 12K BIATHLON, wydarzenia będącego zarazem hołdem wobec polskiego sportowca okresu międzywojnia – Julian Gruner (1898-1940). Julian Gruner był Reprezentantem Polski w lekkoatletyce specjalizującym się w skoku wzwyż i rzucie oszczepem, doktorem nauk medycznych, wykładowcą, porucznikiem rezerwy służby zdrowia Wojska Polskiego, wreszcie ofiarą zbrodni katyńskiej. Niezależnie od konkurencji dla dorosłych, przygotowaliśmy dla młodszych uczestników klasyczne już dla BUKOŁAZA dystanse 300/600M - MAŁY JULEK RUN. Czasu jest niewiele. Zawody odbędą się 15 kwietnia 2018. Bukołazy, bardzo liczymy na szeroki odzew :) "