Pażdziernik w naszym Przedszkolu

10.10.2018 (środa) - DYNIA WITA WAS- na jesienny bal już czas. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do wzięcia udziału w wystawie pt: "Dyniowe ptaki cudaki i nie tylko" Przygotujcie dyniowego cudaka w/g własnego pomysłu i zaprezentujcie innym.

Podpowiedzi Pani Dyni"

Do wykonania dyniowego cudaka wykorystaj naturalną dynię- małą, dużą, ozdobną, jaka tylko wyobraźnia podpowie. Oraz wstażki, druciki, koraliki, piórka, patyki, wykałaczki czy guziki, włóczkę, sznurki bądz tkaniny lub futerka. Puść wodze fantazji i zaskocz nie tylk nas ale i samego siebie.

A także zapraszamy na bal Pani Dyni 10.10.2018. W programie : Bajka edukacyjna "O dyni co wielką rodzinę miała" oraz gry i zabawy.

16.10.2018 (wtorek) o godzinie 15.00 - UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA w grupie DZWONECZKI.

23.0.2018 (wtorek) o godzinie  15.00 UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA STARSZKA w grupie MAKI

W ramach akcji "Codziennie Polskę tworzyMy" oraz krzewienia postaw patriotyczno- obywatelskicch zapraszamy dzieci w miesiącu Październiku na cykl spotkań POLSCY AUTORZY DZIECIOM.  Każda grupa przygotuje wierszyk , iscenizację wybranego polskiego pisarza.