Przedstawienie Teatralne "O kotku i koguciku"

Zawsze warto pamiętać: nie ufaj nieznajomym.

W piątek zaraz po śniadaniu odwiedził nas  teatr "Duet" z  Krakowa. Tym razem na scenie zawitały: kotek, kogucik i przebiegły lis. Zwierzątka mieszkały na skraju lasu i mały wiele wesołych przygód. Całe ich szczęście chciał zburzyć przebiegły lis. W zwierzęcym duecie kotek opiekował się naiwnym i łatwowiernym kogucikiem. Dzieci z przedszkola w trakcie przedstawienia pomagały kotkowi w opiece nad przyjacielem. Zawsze głośno ostrzegały zapracowanego kotka o grożącym kogucikowi niebezpieczeństwie ze strony przebiegłego lisa. Całą historię opowiadał i pomagał zrozumieć  dzieciom,  jak niebezpiecznie jest ufać nieznajomym -  leśny skrzat.

Dziękujemy naszym aktorom za wspaniałe przedstawienie i dobrą lekcję o bezpieczeństwie.