Grudzień 2021

Niespodzianki Grudniowe w Zaczarowanym Ołówku

06.12.2021- na wszystkich grupach po kolei spotkanie z Mikołajem

07.12.2019 - Zdjęcia do kalendarza 2022  (Świetny prezent dla Babci i Dziadka)

Cały Grudzień- Wielka paka dla kociaka - zbieramy karmę i inne potrzebne rzeczy dla kotków z Fundacji "Cztery łaty pod lasem". Akcję koordynuje w naszym Przedszkolu Pani Anna Sargsyan z Konwalii

17.12.2021- Makowe dzieci przedstawią w nastroju świątecznym Poranek Kolend i Pastorałek, który zostanie nagrany  i przesłany Rodzicom przed Świętami.

19 grudnia, godz. 15:00 - 17:00 w Domu Kultury "Krzemień" w Szczecinie, ul. Krzemienna 10 odbędzie się Jarmark Sąsiedzki.

Jarmark Sąsiedzki
Podczas wydarzenia odbędzie się m.in. kiermasz sąsiedzki, na którym będzie można zakupić wyroby rękodzielnicze, stworzone przez lokalną społeczność, wspólne kolędowanie, występy chóru rozrywkowego i Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie, dekorowanie choinki. Będzie można skosztować sąsiedzkie przekąski i napić się grzańca.
W trakcie Jarmarku odbędą się też licytacje warsztatowego rękodzieła na rzecz Dariusza Mierzowca - policjanta z Podjuch chorego na stwardnienie zanikowe boczne.

19 grudnia, godz. 15:00 – 17:00
Dom Kultury “Krzemień” w Szczecinie, ul. Krzemienna 10

❄️ KIERMASZ SĄSIEDZKI W KIERUNKU PROSTO OD CHOINKI

– przynieś i spożytkuj swoje rękodzieło

– przynieś sercem ciasto pieczone – wymienimy na kolejne dobro

❄️ KRZEMIEŃ BOŻONARODZENIOWO – WSPÓLNOTA KOLĘDOWANIA

występ Chóru rozrywkowego / Szczecinianie kolędują / Zaśpiewaj z nami kolędę

❄️ BĄDŹMY RAZEM DLA Pana Dariusza Mierzowca

Policjanta z Podjuch chorego na stwardnienie zanikowe boczne

W BOŻONARODZENIOWEJ LICYTACJI RĘKODZIEŁA

Jeśli dziergasz, pleciesz, lepisz, malujesz lub tworzysz inne rękodzielnicze cuda, PRZYNIEŚ I SPOŻYTKUJ SWOJE RĘKODZIEŁO na Sąsiedzkim Jarmarku. Dołącz do swojego dzieła metkę z własną propozycją kwoty. Pozostaw swoją pracę w dniu Jarmarku na stole z rękodziełem. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na rehabilitację Pana Dariusza.