Listopadowe Kalendarium

04.11.2022 (piątek) godzina 9.30 - Impreza dla dzieci pt.: DZIEŃ POSTACI Z BAJEK . Miło nam bedzie jak każdy z Was, jako postać z bajki przybedzie. niech bedzie różnorodnie, kolorowo, słowem -  ODJAZDOWO!!!

Uwaga, Uwaga!!!

Konkurs dla Dzieci i Rodziców

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców do udziału w konkursie pt. "Atrybut postaci z bajki".

Prace powinny mieć formę przestrzenną i powinny przedstawiać atrybut kojarzący się z konkretną postacią (np. buty Kota w Butach lub kubełek miodu Kubusia Puchatka), wykonane dowolną techniką i z dowolnych materiałów.

Prace z wraz z karteczką zawierającą dane autora (imię, nazwisko, wiek i grupa) można przekazywać do pani Asi ze "Stokrotek" do poniedziałku 14.11.2022.

Liczymy na Waszą kreatywność :)

09.11.2022 (środa) - zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowity POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH. Pokaz odbedzie się w naszym przedszkolu. Spotaknie z potężnymi węzami boa, pytonami, jaszczórkami i ptasznikami, a także wieloma innymi okazami. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Do zobaczenia!!!

10.11.2022 (czwartek) godzina 11.11 - SZKOŁA DO HYMNU - wspólne śpiewanie Hymnu Państwowego- Mazurka Dąbrowskiego. Prosimy by w tym dniu dzieci były ubrane na GALOWO.

16.11.2022 (środa) godzina 11.20 - wyjście Grup: CHABRY, KONWALIE, MAKI  do DK KRZEMIEŃ na spektakl  PROEKOLOGICZO-EDUKACYJNY pt.:  DOROTKA PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY.

21.11.2022 (poniedziałek) obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA. w tym dniu wszystkie dzieci przychodzą ubrane na niebiesko.

24,11.2022 (czwartek) finał akcji SZYJEMY MISIE DLA DZIECI. Tego dnia zapraszamy dzieci z małym misiem przytulanką, a rano przywita  Was MIŚ TEODOR.

29.11.2022 (wtorek) - Zabawa dla dzieci pt.: SPOTKANIE Z WRÓŻKĄ. Gadzety andrzejkowe mile widziane (kapelusz, czapka, różdźka, pelerynka).

30.11.2022 (środa) godzina 11.00 - RODZICE DZIECIOM- przedstawienie teatralne pt.: KOPCIUSZEK. Niespodzianka dla dzieci od RODZICÓW :)