Październik 2016

Zapraszamy do wzięcaa udziału w akcji Rady Rodziców:

Wszyscy zbieramy kasztany.

Ile tylko z październikowych spacerów przynieść zdołamy.

Zebrane kasztany sprzedane zostaną w skupie.

19.10.2016 (środa)- godz 09.00  -Teatr

Znalezione obrazy dla zapytania złota rybka

Zapraszamy wszystkie dzieci na Teatr Zaczarowanego Ołówka na przedstawienie w wykonaniu Teatru z Nowego Sącza pod tytułem "Złota Rybka".

24.10.2016 godz 9.30 Urodziny Marchewki

Na spotkanie z dzielną Marchewką i jej przyjacielem Zajączkiem zapraszamy wszystkie przedszkolaki.

Znalezione obrazy dla zapytania marchewka i zając

UWAGA!!!    Z OSTATNIEJ CHWILI

W sobotę 22.10.2016 zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w historii Podjuch.  Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie państwo na stronie  http://www.bukolaz.pl

Warto by nasze Przedszkolaki wzięły udział w najbardziej dla nich dostępnym biegu bukołaza 0,3km. By zapisać się na bieg należy wypełnić formularz zgłoszenia (http://www.bukolaz.pl/zgloszenia-0-3k-kids/) i zgłosić się na start

gdzie można poczytać:

"Rozpoczynając przygodę z BUKOŁAZEM wchodzisz w strefę sportu, przyrody i historii. Scenariusz wydarzenia zakłada organizację kilku biegów o charakterystyce górskiej i przełajowej w unikalnym kompleksie leśnym PUSZCZY BUKOWEJ.

Przygotowany poziom wymagań dostosowany został do wieku i stopnia wytrenowania uczestników.

• BUKOŁAZ KIDS to impreza biegowa dla najmłodszych.
  • BUKOŁAZ 6K INTRO to rekreacyjny bieg dla dorosłych upamiętniający sześć lat istnienia Polskiego Państwa Podziemnego.
  • Wreszcie sprawdzian najcięższy BUKOŁAZ 21K EXTREMUM – półmaraton upamiętniający dumny okres 21 lat niepodległości i państwowości II RP."

26.10.2016 Godzina 15.00 Pasowanie na Przedszkolaka.

Urodzystość Pasowania na Przedszkolaka naszych  dzieci z Dzwoneczkowej Grupy.

27.10.2016 zapraszamy nasze Przedszkolaki do krainy peruwiańskich Indian.

Tego dnia zaraz po śniadaniu spotkamy się z Tatą naszej wspaniałej Stokrotkowej Bianki. Tata Bianki- Pan Luis Maslucan gra na wielu tradycyjnych instrumentach używanych w Peru. Przyjdzie do nas w tradycyjnym indiańskim stroju. Oj bedzie się działo. Poznamy także specjalnie dla nas   przetłumaczoną z hiszpańskiego jednąz legend Indian z Peru :).