Stokrotki czytają książeczki 2016-17

W tej zakładce  najnowsze wpisy znajdują się na dole strony. Zdjęcia podobnie  - najnowsze są na końcu   :)

Witamy w kolejnym roku czytania Ksiażeczek. W tym roku jesteśmy już STOKROTKAMI :)

06.10.2016

Ksiązki zawsze są niezwykłe i pobudzają wyobraźnie dzieci. Z ksiązek zawsze można sie wiele nauczyć. Bajka o trzech świnkach nauczyła nas, że trzeba być pracowitym, cierpliwym i wytrwałym by osiągnąć to co sobie zaplanowaliśmy. Świnki potrzebowały solidnego domu. Ale tylko trzecia świnka była na tyle madra i cierpliwa, że  domek który wybudowała był solidny. My chcemy nauczycć sie wykonywać swoje zadania przedszkolne naknajlepiej. Uczymy się od mądrej świnki!!!   Fotoreportaż z tego spotkania od zdjęcia 1. Zapraszamy.

13.10.2016

Beksa to ma ciężkie życie. Ciągle coś wymusić musi, no i wtedy zawsze beczy. My,  Stokrotki bardzo się staramy nie być beksami. No...,  tylko czasem nam się nie udaje  :(

Dziękujemy Mamie Tomka za wspólny czas :)

Fotoreportaż z tego spotkania to zdjęcia 27-35 . Zapraszamy.

17.11.2016

Być brudnym nie wypada, to kazdy przedszkolak wie. Jednak Beudasek Szymek sam musiał się o tym przekonać gdy skóra wsędziała i brzydko śmierdziało, tak, że dzieci od książeczkowego Szymka uciekały. Wszystkie Stokrotki to same czyścioszki są :) Dziękujemy Mamie Tomka za wspaniałe opowiadanie o Brudasie i piosenki o tym co mydło umyje i jak zacząć wielką przygodę ze szczotką,  pastą i kubkiem ciepłej wody. Fotoreportaż z tego spotkania to zdjęcia 13-26. Zapraszamy.

09.12.2016

W piątkowy poranek odwiedziła nas mama naszej Bianki z piękną książeczką o zajączku Maksie.   Zajączek nie słuchał rodziców i poszedł sam do lasu. Tam czekały na niego same złe przygody. Brrr...  Nasze dzieci wiedzą: TRZEBA SŁUCHAĆ RODZICÓW :) . I zawsze bedzie bezpiecznie.  (zdjecja 36-43)

17.01.2017

W piękną środę ponownie odwiedziła nas pani Iza, mama nasze Bianki. Dziękujemy :)